Webometrics Ranking 2023. ТДАТУ покращує свої позиції - Таврійський  державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького займає позицію 137 в Webometrics-рейтингу по Україні з 306 університетів України. Боротьба за високий світовий рейтинг Webometrics свого університету – в числі пріоритетних задач для ректора будь-якого університету, і саме бібліотека відіграє в цьому визначальну роль.

 

Наше наукове видавництво PC TECHNOLOGY CENTER створило нове відео «Захист докторської дисертації: де та що публікувати» (https://youtu.be/Od9c0sPYevsдля підтримки докторантів університетів та сприяння підвищенню публікаційної активності співробітників університету.

 

Ми презентуємо це відео Вашій бібліотеці і ви можете розмістити його на сторінках бібліотеки у вільному доступі як контент, що може бути пов’язаний ресурсами, які  збирають інформацію для розрахунку Webometrics, з Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій.

 

Для цього надаємо бібліотеці, якою Ви керуєте, iframe відео для вставки:

 

<iframe width="560" height="315" src="/https://www.youtube.com/embed/Od9c0sPYevs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

 

Інші наші відео та корисну інформацію можна знайти на наших ресурсах (YouTubeTelegramLinkedIn). Вони теж можуть бути в нагоді Вашій бібліотеці та співробітникам університету.

 

Будемо раді творчій співпраці як інформаційні партнери та завжди поруч.

 

З повагою,

генеральний менеджер

PC TECHNOLOGY CENTER,

Оксана Нікітіна

 

Контактні телефони для оперативної взаємодії:

Антон Князєв +38 (050) 381-10-77

Анна Кравченко: +38 (093) 973-05-48; +38 (099) 714-27-95

 

LinkedInhttps://www.linkedin.com/in/technology-center-pc-a61998217/

Facebook: https://www.facebook.com/Technology.Center.UA

Instagram: https://www.instagram.com/technology_center_pc/

TikTok: https://www.tiktok.com/@technology.center.ua

Telegram: https://t.me/technology_center_pc

YouTube: https://www.youtube.com/@PCTechnologyCenter/about