«Інноваційна модель сталого розвитку аграрного підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки у поствоєнний період».

             13 жовтня  2023 року в читальному залі  № 1 бібліотеки університету відбувся  Круглий стіл «Інноваційна модель сталого розвитку аграрного підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки у поствоєнний період».

         Захід було проведено кафедрою економіки підприємництва, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича і Бібліотекою. Гостей,співробітників та студентів присутніх на даному заході привітав в. о. ректора  університету                          І.О.Парубчак. Виступили: Л.В.Гончаренко – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, І.Я.Паньків – президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб           України, директор Львівської аграрної дорадчої служби, Я.В. Кардаш- голова Асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області та інші доповідачі. Відбулося обговорення виступів учасників заходу і дискусія між присутніми фахівцями.