30 листопада — 1 грудня 2018 року під патронатом Голови Львівської обласної державної адміністрації та Консула Республіки Польща у Львові відбулась міжнародна українсько-польська конференція. “Львівська академія ветеринарної медицини — історична ветеринарна спадщина Східної Європи”.

В організації конференції взяли участь: адміністрація ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького, науковці та співробітники нашого університету, фахівці з галузі ветеринарної медицини: Президент та члени Лікарсько-Ветеринарної Палати Польщі.

Також у роботі конференції  взяла безпосередню участь Наукова бібліотека:  з доповіддю під назвою “Внесок вчених і працівників академії ветеринарної медицини у становленні і розбудові бібліотеки (1881 — 1945)” виступила директор НБ Луцик Л. О.

За півтораста років свого існування університет пройшов складний і тернистий шлях, але зумів зберегти своє гуманістичне обличчя. Сьогоднішня конференція – це ще одна можливість згадати та подякувати тим, хто творив ветеринарну школу, працював на її розбудову та збереження.